Škola pokru

Naučte sa hrať ako profesionál

Poker je aj o stretávaní – vďaka nemu sa môžete pri hraní zoznámiť s pestrou zmesou ľudí, a to najmä vďaka live hre. Poker je dynamicky sa rozvíjajúca hra, ktorá ťaží aj zo svojich jednoduchých základných pravidiel. Môžu ju hrať profíci, ale aj začiatočníci, ktorí sa ľahko dostanú do víru hry a zaučia sa. Poker je totiž aj o šťastí a psychológii. Dôležitou časťou hry je čítanie hráčov. Naša škola pokru vás naučí, na čo si dať pozor a ako sa stať profesionálnym hráčom.

 

Náš manažment sa bude snažiť vytvárať príjemné prostredie pre všetkých návštevníkov a zamestnancov, ale nezodpovedá za správanie hráčov. Preto máme pravidlá pokru, respektíve správania. V prípade ich porušenia môžeme zakázať návštevu do klubu.

Pokrová škola je pre každého, kto sa chce naučiť hrať túto pútavú hru. Venovať sa vám budú profesionálni díleri, ktorí vám dopodrobna vysvetlia nielen pravidlá hry, ale aj to, ako si všímať ľudí alebo vyhodnotiť svoje vlastné šance. Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť dozvedieť sa viac a získajte nové skúsenosti, ktoré využijete pri každej pokrovej hre.

 

Tak neváhajte, zapojte sa a staňte sa najlepším!

Napište nám
Súhlasím so Zásadami ochrany osobných údajov
Získaj NA DRINK

Napíšte nám e-mail, na ktorý vám môžeme poslať 5 eurový voucher na útratu na bare, v ktoromkoľvek z našich klubov po celom Slovensku. Zoznam klubov nájdete v hlavnom menu. Tešíme sa na vašu návštevu.