POKROVÉ TURNAJE

Cash games, GTD, Monster stack a ďalšie turnaje

 

Sieť pokrových klubov a kasín Diamond game club má otvorené brány pre všetkých priaznivcov kartových hier. Organizujeme pravidelné pokrové turnaje s vysokými garanciami a samozrejme cash game, ktoré sa teší veľkej obľube. V príjemnom prostredí si môžete zahrať rôzne druhy pokrových turnajov s buy-inmi, ktoré sú dostupné pre každého. Kde a kedy sa čo hrá môžete nájsť v rozpise turnajov.

Kde hra ožívá

V neposlednom rade organizujeme v rámci každodenných turnajov rôzne zaujímavé súťaže, tomboly a vyhlasujeme hráča mesiaca. Každý turnaj je jedinečný vďaka rôznym výhodám pre hráčov. Okrem skvelej atmosféry máme pre hráčov pripravené občerstvenie, kávu alebo čaj a rôzne druhy chutných nápojov. Taktiež zabezpečujeme pohodlný odvoz vďaka Diamond taxi, ktorí je pre hráčov grátis. Príďte sa presvedčiť do klubu, kde hra ožíva!

Pokrová škola

Pokiaľ ste poker nikdy nehrali alebo ste úplným začiatočníkom a váhate hneď tak prísť na turnaj vyskúšajte našu školu pokru. Pokrová škola je pre každého, kto sa chce naučiť hrať túto pútavú hru. Venovať sa vám budú profesionálni díleri, ktorí vám dopodrobna vysvetlia nielen pravidlá hry, ale aj to, ako si všímať ľudí alebo vyhodnotiť svoje vlastné šance. Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť dozvedieť sa viac a získajte nové skúsenosti, ktoré využijete pri každej pokrovej hre.

 

 

Napište nám
">